služby-old

Firemní využítí – teambuilding

Pokud máte zájem uspořádat na chalupě Bella firemní poradu, seminář, školení, tématické workshopy, předváděcí jízdy, teambuildingová soustředění, sportovní dny apod. jsme připraveni pro Vás zajistit nejen potřebnou techniku, občerstvení, vyznačení příjezdových tras ale samozřejmě se postaráme i o zabezpečení relaxačních aktivit (golf, tenis, bowling, vyhlídkové lety, cyklo trasy, vyjížďky na koních, lyžování atd.)

Reference
Kanadské velvyslanectví v Praze – velvyslanec Bruce Jutzi

Pepsi Americas

Electro World s.r.o.

 

Bowling

 

Jízda na koních

 

Individuální rekreace

Na chalupě Bella rádi uvítáme všechny, kteří chtějí strávit příjemné chvíle v samotném podhůří Orlických hor, ať v zimě nebo v létě. Chalupu je možno obsadit celou nebo jen částečně, vítány jsou rodiny s dětmi a svoje místečko zde naleznou i Vaši psí miláčci. Délka pobytu není nijak omezená, plně se přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Foto workshopy

Okolní příroda je jako stvořená k pořádání různých foto workshopů. Rozmanitá krajina Orlických hor, Zemská brána, údolí Divoké Orlice a zapadlé horské vesničky s původní architekturou potěší a inspirují jistě mnoho fotografů. Všechny zajímavé lokality jsou lehce dostupné i s objemnou foto výbavou.